Чемпіонат Карпат зі скелелазіння за підтримки мережі «ОККО»
01.06.2009

30-31 травня на Скелях Довбуша (с.Бубнище Івано-Франківської області) відбувся «Чемпіонат Карпат 2009 року зі скелелазіння. Меморіал Ігоря Шарабури». Турнір отримав назву на честь майстра спорту зі скелелазіння, судді національної категорії та тренера зі скелелазіння Ігоря Шарабури, який трагічно загинув 2008 року.

Скелелази мали можливість випробувати себе на 26 маршрутах різних категорій складності, 7 з яких були новими для учасників Чемпіонату. Під час змагань було визначено переможців в індивідуальному заліку в категоріях: чоловіки, жінки, юніори, юніорки. Ними, зокрема, стали Євген Графов (Львів) та Наталка Василенко (Львів). В категорії «юніори» (спортсмени до 17-ти років) перемогу здобули Олег Шайнога (Стрий) та Олена Ходан (Івано-Франківськ).

Організаторами змагань стали Івано-Франківська обласна федерація альпінізму та скелелазіння, Львівська обласна федерація альпінізму та скелелазіння та Стрийська секція альпінізму та скелелазіння.

Меморіал Ігоря Шарабури відбувся за підтримки мережі автозаправних комплексів «ОККО».

Ігор Шарабура був першим тренером зі скелелазіння президента «Концерну Галнафтогаз» Віталія Антонова.

Віталій Антонов є КМС зі скелелазіння та КМС з альпінізму.