Відкриття Львівської бізнес-школи при Українському Католицькому Університеті: нові стосунки і нові можливості для бізнесу і суспільства
06.02.2008

Відкриття Львівської бізнес-школи при Українському Католицькому Університеті: нові стосунки і нові можливості для бізнесу і суспільства

З лютого 2008 року розпочинає діяльність Львівська бізнес-школа при Українському Католицькому Університеті, яка поєднуватиме розроблені за найкращими світовими стандартами навчальні програми з менеджменту та унікальні продукти з розвитку бізнесу, що базуються на загальнолюдських цінностях та включають культурно-духовний компонент.
Засновниками Школи є Український Католицький університет (о.ректор Борис Гудзяк),
Віталій Антонов (голова наглядової ради ВАТ «Концерн Галнафтогаз», його представник у наглядовій раді – Андрій Худо), Ярослав Рущишин (директор ВАТ «Троттола») та корпорація «SoftServe» (виконавчий віце-президент корпорації Олег Денис). Директором Бізнес-школи є Софія Опацька, в минулому керівник програм МБА Києво-могилянської Бізнес Школи, та директор корпоративного університету «Концерну Галнафтогаз». Все це успішні підприємці та професіонали, які мають досвід виведення регіональних компаній на національний і світовий рівень, а Український Католицький Університет – перший у пострадянській Україні вищий навчальний заклад, що, даючи якісну гуманітарну освіту за найкращими світовими зразками, водночас сприяє духовному розвитку особистості. Таке поєднання в українській бізнес-освіті є новим і унікальним, бо відкриває великі можливості для плекання нового покоління лідерів і успішних управлінців, які досягатимуть у своїй діяльності високих результатів, дотримуючи принципів чесності, відповідальності й суспільної моралі.
Львівська бізнес-школа надаватиме навчальні та консалтингові послуги в рамках програм управлінського розвитку різних рівнів. Школа пропонує загальні короткотермінові навчальні програми та програму МВА, яка запрацює вже з квітня 2008 року, а також комплексні програми розвитку керівників та фахівців для підприємств.

о.Борис Гудзяк, ректор Українського Католицького Університету
«В нашому посттоталітарному суспільстві міцно вкорінилася недобра традиція недовіри всіх до всіх, зокрема інтелігенції, духовенства до представників бізнесу і навпаки. Так суспільство існувати не може. Ми повинні подавати один один одному руку і творити нові контексти і нові реалії і тим самим підніматись вище, йти вперед».

Андрій Худо – член Наглядової ради Бізнес-школи, член наглядової ради «Концерну Галнафтогаз»
«Для нас дуже знаковим є те, що наша Бізнес-школа відкривається при  Українському Католицькому Університеті, навчальному закладі, що є спадкоємцем традицій Греко-Католицької Богословської Академії, яку у 1928 році створив у Львові Митрополит граф Андрей Шептицький. Митрополит Шептицький добре усвідомлював взаємозв’зок між розвитком економіки та культурним і духовним розвитком суспільства. Саме на цих підвалинах ми і розбудовуємо нашу Бізнес-школу. Для України це унікальне поєднання духовності, освіти та бізнесу і це є точкою диференціації нашої школи».

Олег Денис – член Наглядової ради Бізнес-школи, виконавчий віце-президент корпорації «СофтСерв» з адміністративних питань
«Вважаємо за велику честь бути співзасновником та стояти біля витоків навчального закладу такого рівня і з величезним потенціалом на теренах Західної України. Будучи випускниками програми MBA при Києво-Могилянській академії, ми усвідомлюємо важливість виховання майбутніх лідерів бізнесу за міжнародними стандартами, надання їм можливості набути прикладних знань та практичних навичок, життєво необхідних для фахівця високого рівня та управлінця. І особливо, на нашу думку, саме на базі Українського Католицького університету, де існує можливість прищеплення традиційних цінностей, суспільної та моральної відповідальності у провадженні підприємницької діяльності, що є надзвичайно актуальним для сьогодення. 

Ярослав Рущишин – член Наглядової ради Бізнес-школи, Генеральний директор ВАТ «Троттола».
«Важливо, що засновниками бізнес-школи є підприємства, в яких існує значний попит на знання та бізнесрішення. Вони є місцевими підприємствами, але працюють далеко поза межами локального ринку. Тому, на моє переконання, їм краще видно динаміку розвитку світового підприємництва і слабкі сторони місцевого. Це дуже важлива інституція для зміни стану справ у Львові та Західній Україні, виведення міста на вищий рівень самоорганізації. А наш галицький бізнес колись досить вигідно відрізнявся у Європі. Школа, за умови нормальної діяльності, дасть результат не тільки у економіці, але й у багатьох інших, не менш важливих галузях людського життя, в тому числі і в політиці».

Поділитись